WhatsAround Uygulaması Nedir?

WhatsAround Uygulaması Nedir?

WhatsAround uygulaması ile fotoğraflarınızı paylaşırken aynı zamanda internetten para kazanabilirsiniz. Instagram gibi sosyal ağ üzerine kurulmuş fotoğraflarınızı paylaşarak, yorum yaparak ve arkadaşlarınıza uygulamayı tavsiye ederek para kazanıyorsunuz.

WhatsAround Uygulamasına Üye Olmak Ücretli mi?

Uygulama ücretsizdir. Sponsor kodu ile kayıt olarak sisteme üye olabilirsiniz. Sizde arkadaşlarınıza sponsor kodunuzu vererek kendi ağınızı oluşturarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

WhatsAround Hangi Cihazlara Yüklenebilir?

Uygulama sadece telefonlarda kullanılabilmektedir. Hem IOS hem Android uygulaması da bulunmaktadır.

WhatsAround ile Nasıl Para Kazanılır?

Uygulama sanal para çeşiti olarak steem para değerini kullanmaktadır. Diğer kullanıcıların fotoğraflarını,videolarını beğenerek kazandığınız steem paralar shotcoin olarak adlandırılır. Bu paraları marketten
Amazon ,Starbucks, Google Play ve AppStore hediye kuponları alabiliyorsunuz tabiki seçim size kalmış.Kazandığınız shotcoinler ile
Ethereum sanal para birimi alarak kendi para biriminize çevirebilirsiniz.

WhatsAround ta ShotCoin Nasıl Kazanılır?

Üyeliğinizi aktif ettiğinizde telefon numaranızı da onaylattırırsanız. Bütün alanlar tamamlanmış oluyor ve böylelikle 10 Shotcoin kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca profil fotoğrafınızı eklediğiniz zaman 2 Shotcoin alırsınız. İlk paylaşımınızla da 1 Shotcoin kazanırsınız. Böylelikle daha başlangıçta 13 coin kazanmış oluyorsunuz. Diğer coinleri uygulamanın size koymuş olduğu SP hedeflerini tamamlayarak kazanabilirsiniz. SP ler beğeni ve yorumlar ile geliyor. Burada sizin aktifliğiniz ön plana çıkıyor.Gün içerisinde video izleyerek te shotcoin kazanabiliyorsunuz. Ayrıca diğer kullanıcıların size atmış olduğu WOW lar ile shotcoinlerinizi artırabilirsiniz. 20 wow ile 1 Shotcoin kazanırsınız.

Sizin referansınız ile üye olan kullanıcılar seviye atladıkça sizde shotcoin kazanırsınız. Örneğin kullanıcı seviye 2 oldu 2 shotcoin alırsınız. 3 seviye oldu 3 shotcoin. Yani hangi seviyeye gelmişse o seviye kadar shotcoin gelir.

Whatsaround ta shotcoin kazanabilmek için nelere dikkat etmek gerekir?

  • Paylaşımları doğru etiket ile paylaşmaya dikkat edin yanlış paylaşılan etiketler beğeni almadığı gibi almış olduğunuz wow lar rapor edildiğiniz taktirde fotoğrafınız gösterimden kaldırılacağı için boşa gidecektir.
  • Beğeni yaparken yanlış etiketlenmiş paylaşımları beğenmeyin ve yanlış etiketleri mutlaka raporlayın. Raporlama başına 5 SP kazanırsınız.
  • Her gördüğünüzü fotoğraflamak yerine daha kaliteli fotoğraflar çekmeye özen gösterin. Kaliteli fotoğraflar çok beğeni alacağı için etkileşiminiz ve wow alma oranınız ciddi anlamda artıyor.
  • Fotoğraflarınızda kesinlikle WOW geçen yazılar bulunmasın.
  • Karşılıklı wow atarak daha fazla etkileşim sağlayabilirsiniz.
  • Günlük gelen görevler level atladıkça günlük 30-40 Shotcoin kazanmanıza yardımcı olur.
  • WhatsAround Nisan Ayı güncellemesi ile artık fotoğraflar arasında gezinirken açılan reklamları izleyerek 25 sp puanı kazanabilirsiniz.
  • Günlük 500-1000-2000 sp kazan görevleri gelerek 1-2-3 shotcoin kazanma yeniliği geldi.
  • Yüksek beğeni almış ve doğru modda çekilmiş fotoğrafları unlike yapmak yani beğenmemek yada rapor etmek sizin VQS puanınızı düşürür.

Whatsaround tan ödeme alan var mı ?

Whatsaround ile ödeme alan birçok kişi var. Ben henüz yeteri kadar shotcoin alamadım ama arkadaşlarımdan alanlar mevcut. Whatsaround marketten Ethereum satın al deyip alıyorsunuz. Telefonunuza gelen şifreyi ve sizin sanal para borsasında açmış olduğunuz Ethereum Cüzdan Hesabınızı girerek Ethereum unuzu hesabınıza aktarıyorsunuz. Günde sadece 2 fotoğraf paylaşarak ortamala 6 ayda 1 Ethereum Kazanabilirsiniz. Bu demek oluyor ki aylık 100-150 TL arası çok uğraşmadan para kazanabilirsiniz.

WhatsAround VQS Puanı Nedir?

VQS puanı sizin profilinizin kalite puanıdır. Peki WhatsAround VQS puanı nasıl artar ve ne işe yarar diye sorduğunuzu duyuyorum. VQS puanı kaliteli fotoğrafları beğenerek,yorum yaparak ve WOW göndererek geliştirebilirsiniz. Bunun yanında hatalı etiketlenmiş fotoğrafları raporlayarak ve wow isteyen profilleri raporlayarak geliştirebilirsiniz. Düşük VQS puanına sahip kişilere günlük uygulamaya girişlerinde hediye wow 2 adet gelir. Orta VQS puanına sahip kişilere 5 wow hediye gelir. Eğer yüksek VQS seviyesinde iseniz 8 wow hediye gelir.

İnternetten para kazanma yöntemleri ile ilgili diğer yazılarımızı inceleyiniz.

2019 Mayıs Ayı Güncellemesi ile artık Whatsaround tan 0.5 Ethereum çekimi yapılabiliyor böylelikle yaklaşık 1000 shotcoin ile çok rahat ethereum çekimi yapabiliyorsunuz.

2019 mayıs ayı güncelleme bilgisi

Bir cevap yazın