Golden Tea Çay Ağacı Dikerek Para Kazanma

Golden Tea Çay Ağacı Dikerek Para Kazanma

Golden Tea Oyunu Nedir?

Golden tea internet üzerinden bir web sitesi aracılığı ile çay ağacı dikerek ağaç yapraklarını satarak kazanç sağladığınız bir sistemdir. Günde sadece bir dakikanızı ayırarak ek kazanç sağlayabilirsiniz. Oyun üyelik işleminizi tamamladıktan sonra size 10000 coin hediye ediyor. Oyunda 3 çeşit ağaç bulunmaktadır. 

10000 hediye coin ile small ağaç alarak ilk ağacınızı dikip yaprak toplamaya başlayabilirsiniz. Small ağaç saatte 100 yaprak veriyor. Günde sadece bir kere girerek yapraklarınızı toplayıp birikiminizi sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde bir de günlük bonus toplayarak coin birikiminizi artırıyorsunuz.

Günlük Bonus Toplama Oyunda hızlı gelişim sürdürmek istiyorsanız Referans Sistemini Kullanarak Daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Sağ üst tarafta bulunan Referrals a tıklayıp sizin referans linkinizi arkadaşlarınız ile paylaşarak hem onlarında kazanç sağlamasını sağlayıp hemde onların kazançlarından sizde kazanç elde edebilirsiniz. 

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra ödeme alabilmeniz için Payeer sitesinden hesap açmanız gerekmektedir. Benim referansım ile üye olan kişiler  bu yazının altına kullanıcı adlarını ve üyelik bilgilerini yorum  olarak yazarsanız sizlere hediye 1 ağaç gönderiyorum yardım amaçlı. Oyunda hiçbir gerçek  para yatırmadan, günlük verilerinizi toplarsanız yaklaşık 3 ayda artık kazanç sistemini oturtmuş oluyorsunuz. Gerçek para yatırarak çok daha net sonuç alabilirsiniz. Cebinizden para çıkmadan ama gerçek para kullanarak bunu yapmanız mümkün. Blockchain sitesinden hesap açtırarak hiçbir ücret ödemeden sadece üyeliğinizi aktifleştirip 25 Dolar kazanabilirsiniz. O kazancı da golden tea ye aktararak anında 10 ağaç sahibi olabilirsiniz. Blockchain ile sadece üye olarak 25 dolar kazanmak yazımı daha sonra sizinle paylaşacağım.

Golden Tea Üyelik Ücretli mi ?

Üyelik tamamen ücretsizdir. Golden Tea sitesine  Referansım ile üye olmak için Tıklayınız.

Golden Tea Ödeme Yapıyor mu ?

Golden tea den  en kolay payeer hesabı kullanarak ödemenizi alabilir ödeme yapabilirsiniz. Biriktirdiğiniz coinlerinizi cash out a tıklayarak oradan P ile başlayan payeer hesap kodunuzu girerek tek tıkla rubleye çevirebilirsiniz. Rubleye çevirdikten sonra  payeer hesabından  para çekim işlemlerini ilerideki yazımda sizlerle paylaşacağım.

Yaprak Toplama ve Satma Nasıl Yapılıyor ?

Game a tıklayıp sol tarafta bulunan collect butonuna tıklayarak toplama işlemini gerçekleştirin. Sonra Sell butonu ile satabilirsiniz. Ayrıca topladığınız altınları dilerseniz para olarak payeer hesabınıza aktarın isterseniz exchange e tıklayarak coin e dünüştürebilirsiniz.

Bir cevap yazın