Fethiye Yaka Park Tatil Mekanı

Fethiye Yaka Park Tatil Mekanı

Fethiye Yaka Park yaz tatilinde sıcaktan bunalanların mekanı. Eğer yaz tatili için Fethiye’ye gidecekseniz kesinlikle geçerken uğramanızı tavsiye ederiz. Yeşillikler içinde bulunan kaynaktan akan buz gibi suda serinleyip hemen yanında bulunan bar büfede yemek yiyebilirsiniz. Hatta kaynak suyun soğuğuna dayanabilirseniz yiyecek ve içeceklerinizi de bedavaya getirebilirsiniz. Ama suya girmeden önce restaurant çalışanlarını yanınıza çağırmayı unutmayın. 

Yakapark tatil mekanı nerededir?

Fethiye’ye yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor. 

Yakapark ta neler yapılabilir?

Farklı bir poz ve bakış açısı arayan fotoğrafçılar için vazgeçilmez bir mekan. Küçük şelaleleri ile uzun pozlama karelerinizi süsleyecek bir mekan. Yanınıza ND Filtrelerinizi ve tripodunuzu almayı unutmayınız.

Çocuklu aileler için çocuklarınızın vakit geçirebileceği küçük balık havuzu da mevcuttur. Çocuklu aileler rahatlıkla Yakapark a gidebilirler. Özellikle yeni yerler keşfetmek ve daha önce çekilmemiş kareler yakalamak istiyorsanız daha az bilinen doğa güzelliklerini gezmeyi unutmayın.

Yakapark ta Yemek Yiyecek Yer Var mı?

Yakapark ta su sesiyle birlikte doğanın içinde kahvaltı yapabilirsiniz. Ayrıca fastfood olarak ta yiyecekleri bulunmaktadır. Tatil köyüne oranla fiyatlar orta seviyededir.

Not: Fethiye Yaka Parka Gelmişken GİZLİ KENTE gitmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın