Instagram’dan Kişisel Web Sitesine…

Neden böyle bir başlık açmak gereği duydun diyebilirsiniz.

Uzun zamandan beri demek isterdim ama instagram ile tanışmam benim diğer fotoğrafçılara göre biraz geç oldu. Amatör olarak başladığım bu hobi sevdasında fotoğraflarımı 500px.com adlı bir sitede paylaşıyordum. Birgün arkadaşım fotoğraflarımı görüp instagram hesabın ne versene takip edeyim dediğinde eksikliğini hissetmemle bir ışık yanması bir oldu.

Yaklaşık 8 aydır instagramda @turkaslan_ kullanıcı adı ile bulunmaktayım. Amacım 1000 takipçiye ulaştıktan sonra web sitesi açmaktı. Herkeste olduğu gibi dayanamayıp şuan 609 takipçi ile bugün açmak kısmet oldu.

Blog Siteni Nasıl Açılır ve Blog Sitesinden Nasıl Para Kazanılır Yazımızı Okumak İçin Tıklayın

Neden açmak gereksinimi duydum ?

Instagramda incelediğimde bu işi gerçekten severek yapan fotoğraf tutkunlarının kendilerini daha güzel anlatmak ve fotoğraflarını sergilemek için web site sahibi olduklarını gördüm. Bende uzun bir aradan sonra yarım bıraktığım, web programcılığımı hatırlamış olup hemde fotoğraflarımla daha fazla kişiye ulaşma kararımı verdim.

Bu ilk yazı ile günün son dakikalarında sitemizi açmış bulunuyorum. Zamanla içeriği dolduracağım. İlk iş güzel bir logo ve slogan ile olacak.

Keyifli hobiler…

Instagram’dan Kişisel Web Sitesine…” için bir yorum

Bir cevap yazın

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE