Lofi Uygulaması Nedir ? Nasıl Para Kazandırır?

Lofi Uygulaması Nedir ? Nasıl Para Kazandırır?

Lofi uygulamasını sizler için inceledik ve kendi ekibimizle kazanmaya başladık.

Lofi Nedir Nasıl Üye Olunur?

Lofi Nedir?

Lofi uygulaması internet üzerinden alışveriş yaparken hem indirimli fırsatlardan faydalanıp hem de firmaların anlaşmalı reklamlarını izleyerek puan kazanıp para kazandıran bir uygulamadır.

Lofi Uygulamasına Nasıl Üye Olabilirim?

Lofi uygulamasına referans kodu ile veya direk lofi uygulamasını indirerek üye olabilirsiniz.

Lofi Üyeliği Ücretli Midir?

Lofi uygulamasına üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lofi Uygulamasından Nasıl Para Kazanabilirim ?

Lofi uygulamasını indirip yükledikten sonra öncelikli olarak üyelik hesabınızdan üyeliğinizi aktifleştirmeniz gerekmektedir.

Lofi üyeliğimi nasıl aktifleştirebilirim?

Lofi uygulamasını indirdikten sonra üyeliğinizi aktif etmek için uygulamayı açınız. Sağ alt köşede bulunan diğer sekmesine tıklayarak açılan sayfadan hesap ayarlarını seçerek isim soyisim, telefon, adres ve banka bilgilerinizi girerek hesabımı etkinleştir sekmesine tıklayıp aktifleştirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diğer sekmesine tıklayın
Bilgilerinizi girerek hesabınızı aktifleştirin.

Lofi hesabımı aktifleştirdim şimdi nasıl para kazanacağım.


Lofi de Nasıl Reklam İzleyebilirim?

Lofi reklamlarını nereden izleyebilirim. Reklam izleme limiti var mıdır? Uygulamayı başlattığınızda karşınıza çıkan ekranda KAZANDIRAN GÖREVLER sekmesine tıklayarak açılan alanda bulunan reklamları tıklayarak izleyebilirsiniz. Reklamlar açıldığında 10 ile 30 sn arasında süren reklamları izleyip bitirdikten sonra size reklam ile ilgili soru sorup reklamı gerçekten izleyip izlemediğinizin teyidini yaptıktan sonra reklam karşısında olan puanı hesabınıza aktarır. Reklamları izledikten sonra reklamlara göre 30 dk veya 60 dk arası bekleme verip tekrar reklamlar aktif oluyor. Reklam sayısı bazen 6-7 oluyor bazen 2-3 daha neye göre belirlendiğini öğrenemedik. Ama öğrendikten sonra size ayrıntılı buradan yazacağım.

Lofi Reklam İzleme Problemi?

SORU: Lofi reklam izlemeye tıkladığımda yükleniyor iconu görünüyor ama bir türlü zaman sayacı aktif olmuyor ne yapmam lazım?

CEVAP: Uygulamayı arkaplana indirip tekrar açtığınız zaman sayaç saymaya başlayacaktır. Bazen geri dönüp tekrar izle seçeneği ile de sorun çözülebiliyor.

SORU: Lofi reklamlarında video izleme siyah ekran problemi.

CEVAP: Bazen uygulama yazılımsal olarak video reklamların izlenmesinde siyah ekran görünüp öylece kalıyor. Bu sorunu da yine uygulamayı arkaplana (telefonunuzun orta tuşuna basarak) indirip tekrar açtığınızda düzelecektir. Bazen bu işlemi iki kere yapmanız gerekebiliyor.


Lofi Uygulamasından Nasıl Para Kazanacağım ?

Uygulamadan para kazanmanın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Kendiniz reklamları izleyerek ve indirimli alışverişler yaparak puan toplayıp kazanabilirsiniz. Ancak sistemde tek başına reklam izleyerek kazanmanız çok zaman alır ve kazancınız sizi tatmin etmeyebilir. Ek kazanç elde etmek için lofi uygulamasını indirip öncelikle çevrenizdekileri de lofi uygulamasını indirmek için sizin referans numaranız ile kayıt işlemlerini sağlarsanız sisteme getirdiğiniz her kişi size kazanç sağlayacaktır.

Referans linkimi nereden bulabilirim?

Referans linkinizi diğer sekmesine tıklayarak Davet et butonuna tıklayıp arkadaşlarınızla whatsapp ile paylaş seçeneği, facebook ile paylaş seçeneği, mail ile paylaş seçeneği gibi diğer seçenekleri de kullanarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca aynı sayfada bulunan QR Kimliğim ile QR kodu kullanarak referans oluşturabilirsiniz.

Lofi Uygulamasında Ekip Kazanç Sistemi Nasıl Çalışır?

Sisteme sizin referans numaranız ile üye olmuş her kişi size %15 kazanç sağlar. Bu ne demek oluyor; sizin referansınız ile üye olup reklamları izleyerek veya indirimli alışveriş yaparak puan toplayan kişilerin toplam puanlarının %15 i size aktarılır. Örnek verecek olursak referansınız ile üye olan bir kullanıcı 100 puan topladı diyelim o ay size 15 puan o kişiden ek olarak hesabınıza eklenir. Ayrıca ekibinizde onların da referansları ile kayıt olan kişilerden 11. derinliğe kadar ekip kazancı sağlayabilirsiniz. Birinci kademede ekip kazancınız %15 ile başlar 11. kademede %6 olacak seviyede gelir elde edebilirsiniz.

Ekip Kazanç Gelirimi Nasıl Alabilirim?

Ekip kazanç gelirini alabilmeniz için 1.Kademede sizin kayıt ettiğiniz en az 5 kişi olması gerekmektedir. 5 kişi kayıt ettiğiniz taktirde 5.kademeye kadar olan kişilerin ekip kazancına ortak olursunuz. 10 kişi kayıt ederseniz 11.kademe dahil ekip kazanç sistemi geliri alırsınız.

Lofi Ödeme Sistemi Nasıl? Ödeme alınabiliyor mu?

Lofi de ödeme sistemi o ay sonunda bütün ekibin oluturmuş olduğu puan hesaplanarak. Sistemde oluşan toplam puan ve o aylık google adsense gelirinin %75 i baz alınarak puan başına düşen para hesaplanıp kişilerin puanına göre dağılım yapılır.

KÜÇÜK BİR HESAP:
1 kişi günde sadece 50 reklam izlese 1 puanlık kendine bağlı 10 kişiyi kaydedip aynını yaptırırsa sadece 3 kademe ve 4 kademeden olan kazanç hesabı aşağıdaki gibi olacaktır.

1kişi x 50puan = 50 puan günde
10 kişi x 50puan = 75puan size gelen ekip kazancı 1. kademe
100 kişi x 50puan = 750puan size gelen ekip kazancı 2. kademe
1000 kişi x 50 puan = 5000puan size gelen ekip kazanci 3. kademe
toplam = 5875 puan günde
Ayda = 5875 x 30 = 176250puan
geçen ayın kazancına göre = 176250 x 0.0042 = 740,25 TL ücüncü kademe kazancı aylık

Dördüncü kademe kazancı:

10000 kişi x 50puan = 50000 puan size gelen ekip kazancı 4.kademe
4 kademe toplam = 55875 puan günde

55875 x 30 = 1.676.250 puan ayda
geçen aya göre kazanç = 1.676.250 x 0.0042 = 7.040,25 TL güzel bir kazanç sistemi oluşmuş oluyor.

Kazandığım Parayı Ne Zaman Ödeme Alabilirim?

Kazınılan paralar yeni ayın 2 si ile 5 i arasında alabilirsiniz.

Minimum Ödeme Limiti Var mıdır?

Minimum ödeme miktarı 50 TL olarak belirlenmiştir. Minimum ödeme limitine ulaştıktan sonra paranızı sol menüde bulunan ödeme talep et butonu ile çekebilirsiniz.

Lofi Kazanç Sistemi Ödemelerde Kesinti Yapıyor mu?

Aylık kazancınızdan %10 luk bir kesinti yaparak sizin adınıza vergi ödeme işlemini gerçekleştirir.

İnternetten para kazanmak için diğer yazılarımızı da inceleyiniz.


Ogansia Bayisi Olarak Para Kazanın


WhatsAround Uygulaması İle Para Kazanma


Sizde Blog Sitesi Açarak Para Kazanın


Bir cevap yazın